Akıllı Kilit

Bluetooth Uzaktan Kumandalı Akıllı Kilit
Yale Entr-Kit Motorlu Silindir (Bluetooth Uzaktan Kumandalı)
 
Yale Entr ile mevcut kapınızı; son teknoloji, motorlu sistem, yüksek güvenlikli, akıllı bir kapıya dönüştürüp ANAHTAR TAŞIMA DERDİNE SON VERİYORUZ!. Bunun için; eski silindirinizi çıkartın ve yerine Yale Entr takarak geçiş kontrolü sağlayın. Sistemin montajı çok kolay olup, sadece bir tornavida yardımı ile kendiniz yapabilirsiniz; nasıl yapılacağı videolarda ve kullanım kılavuzunda detaylı olarak anlatılmıştır.
 
Yale Entr ile kapı kilidinizi; akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan, parmak izinizle, uzaktan kumandayla veya normal anahtarınızla kolayca açıp kapatabilirsiniz.
 
 
İOS veya Android marketten indireceğiniz Yale Entr uygulaması ile akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya diğer bluetooth cihazlarınızdan kapınızı açıp kapatabilir, 7 gün 24 saat kontrol ve yönetim sağlayabilirsiniz. Ürün tamamen kablosuzdur. Kriptolu bluetooth akıllı teknolojisini kullanır, herhangi bir ağa bağlanma ihtiyacı duymaz. Yüksek güvenlik sağlar. Uygulama üzerinden "kapı kilitli, kapı açık, pil seviyesinin durumu" gibi bildirimler alabilirsiniz; Sanal anahtarlar oluşturarak, çoğaltarak ve kullanarak kapınızı açabilir, zamanlanmış giriş yetkisi programlayabilirsiniz.
 
Enerji ihtiyacını kitin içerisinde yer alan enerji ünitesinden sağlar, şarj etmeden yaklaşık 6 ay kullanılabilir. Şarjın zayıflaması halinde size akıllı telefonunuzdan veya KİT üzerinden sesli ikaz ile uyarı gelir.  KİT içerisinden çıkan şarj ünitesi ile tekrar şarj edilerek aktif duruma geçirilir.
 
 
Yale Entr-Kit Motorlu Silindir i parmak izi ile açmak istiyorsanız " Yale Entr Parmak İzli Giriş Ünitesi almanız yeterli olacaktır.